
Dzieci z naszej świetlicy spotykają Mikołaja
Kolejna mikołajkowa impreza za nami. Tym razem Mikołaj i jego Elf odwiedzili dzieci w naszej świetlicy przy ul. 63 Pułku Piechoty. Czekolada lała się strumieniami, stroiki robiły się same, a bańki pękały z wrażenia. Świąteczna




