Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli nie wiesz z kim skontaktować się w Twojej sprawie poproś o pomoc kontaktując się z naszym sekretariatem. Poniżej znajdziesz również listę pracowników wraz z danymi kontaktowymi oraz informacją o realizowanym projekcie.

Lokalizacja:

Toruńskie Centrum Usług Społecznych
Ul. Konopnickiej 13/1
87-100 Toruń

Godziny Pracy

Pon.: 7:30-15:30
Wt.: 7:30-16:00
Śr.-Czw.: 7:30-15:30
Pt.: 7:30-15:00
Sob.-Niedz.: Zamknięte

Dyrektor Toruńskiego Centrum Usług Społecznych

Dagmara Zielińska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Karierę zawodową rozpoczęłam w 3 sektorze. Współpracowałam z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym lub ubóstwem. Wspierałam i tworzyłam podmioty ekonomii społecznej, zarówno  w Toruniu, jak i subregionie grudziądzkim.

Specjalizuję się w pozyskiwaniu dotacji, zarówno w programach europejskich, jak i krajowych. W swoich działaniach szukam nowych rozwiązań i innowacyjnego podejścia do problemu. Jestem współautorką innowacyjnych modeli wdrażających rozwiązania dla osób z zespołem otępiennym oraz osób z zaburzeniami psychicznymi.

Od 2015 r. jestem związana z Gminą Miasta Toruń, początkowo jako inspektor w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, następnie jako kierownik Działu Strategii i Programów Społecznych.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą bardzo energicznych 3- letnich bliźniąt. Kocham zwierzęta, a moim najwierniejszym przyjacielem jest 8-letni kundelek o wdzięcznym imieniu Baron. Po pracy układam LEGO DUPLO. Tworzę z ciastoliny, maluję palcami i to wszystko z najmłodszymi wolontariuszami TCUS – 3-letnimi bliźniętami 🙂

Animator osiedlowy

Adam Majewski

Moim głównym zadaniem w pracy jest organizacja czasu wolnego dzieciom oraz rodzinom z osiedli przy ulicach 63.Pułku piechoty oraz Olsztyńskiej. Prowadzę szeroko zakrojoną animację polegającą na aktywizacji społeczności lokalnej. Spotkamy się przeważnie w godzinach popołudniowych w świetlicach oraz poza nimi w trakcie wyjść kulturalnych bądź sportowych.

Swoje działania realizuję w projekcie „Animator osiedlowy – jako sprzymierzeniec integracji środowiska lokalnego”.

Po pracy chętnie chodzę na koncerty bądź je organizuję albo jestem częścią zespołu technicznego w trakcie tras koncertowych. Interesuję się szeroko rozumianą sztuką a przede wszystkim muzyką jej tworzeniem, słuchaniem oraz performance’ami na scenie. Jestem bardzo żywiołowym, twórczym, pełnym skrajności człowiekiem.

Psycholog, konsultant- koordynator Klubu Integracji Społecznej

Agata Murzyn

Moim głównym zadaniem w pracy jest koordynowanie projektów oraz realizacją konsultacji psychologicznych, warsztatów dla uczestników projektów.

Swoje działania realizuję w projekcie: Akademia Współpracy.

Poza pracą lubię spędzać aktywnie czas z rodziną oraz gotować. Jestem kobietą, żoną, mamą, przyjaciółką, koleżanką i te role lubię!

Pracownik socjalny - animator

Agata Sikorska

Aspirant pracy socjalnej - animator

Agata Wołowska-Godzina

Moim głównym zadaniem w pracy jest koordynowanie działań na rzecz osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Razem możemy więcej!”

Po pracy chętnie jeżdżę z rodziną na wycieczki rowerowe.

Psycholog

Aleksandra Seliga

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na świadczeniu poradnictwa psychologicznego i szerokorozumianego wsparcia dla uczestników projektu. Rozmowy z beneficjentami, które prowadzę mają na celu m.in. wzmocnienie poczucia własnej wartości, podjęcie pracy nad własnymi ograniczeniami i lepsze radzenie sobie z napotkanymi trudnościami w różnych sytuacjach życiowych. Staram się znaleźć czas i radę dla każdego z uczestników, który tego potrzebuje.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Skuteczna aktywizacja – przyszłość rewelacja”

Po pracy spędzam czas z mężem i z moim kochanym królikiem. Najważniejsza jest dla mnie rodzina. W wolnych chwilach podróżuję, odpoczywam na łonie natury, uprawiam sport oraz oglądam ciekawe filmy i seriale. Jestem osobą ciepłą, wesołą i pozytywnie nastawioną do życia, które dostrzega dobre strony i różne możliwości nawet w sytuacjach, które wydają się być trudne i bez wyjścia.

Aspirant pracy socjalnej- animator

Andżelika Piątkowska

W pracy zajmuję się prowadzeniem animacji dla uczestników projektu (i ich dzieci, jeżeli rodzice mają w tym czasie warsztaty). Ściśle współpracuję z innymi animatorami i terapeutą, przeprowadzam rekrutacje z kandydatami na uczestników projektu, przygotowuję również spotkania integracyjne i lokalne, by bliżej poznać swoich podopiecznych i by się z nimi zintegrować. Kontroluję ich uczestnictwo w warsztatach , szkoleniach i stażach, będąc z nimi w stałym kontakcie. 

Swoje działania realizuję w projekcie Bank Inicjatyw Społecznych

Jestem osobą otwartą, pogodną, empatyczną, lubiącą kontakt z innym ludźmi.

Aspirant pracy socjalnej-animator

Anna Kaźmierczak

W pracy zajmuję się m.in. realizacją spotkań animacyjnych dla uczestników i otoczenia. Uczę szycia na maszynie, szydełkowania, makramy, decoupage-u, wykonywania kartek okolicznościowych. Organizuję również spotkania integracyjne dla uczestników projektu (rejs z Flisakami po Wiśle, wizyta w pracowni witraży, warsztaty, stolarskie itp.). Swoje działania realizuję w projekcie: „Toruńskie Centrum Aktywności Społeczno – Kulturalnej” 

Poza pracą lubię spędzać czas na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Interesuję się motosportem, w szczególności driftem.

Aspirant pracy socjalnej - animator

Anna Kolańska

W pracy zajmuję się organizacją czasu wolnego seniorów w Dziennych Domach Pobytu. 

Swoje działania realizuję w projekcie Aktywny Senior.

Po pracy chętnie jeżdżę na rowerze i czytam książki, szczególnym uczuciem darząc wszystkie autorstwa Irvina Yaloma.

Koordynator Indywidualnych Programów Społecznych

Anna Papis

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na obsłudze interesanta, przyjmowaniu i rozpatrywaniu wniosków składanych w związku z działaniami zbrojnymi na terenie Ukrainy, a także obsługa programów Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej i Opieka Wytchnieniowa.

Swoje działania realizuję w projekcie “Centrum Usług Społecznych w Gminie Miasta Toruń”

Poza pracą lubię układać puzzle, relaksować się przy dobrym serialu oraz aktywnie odpoczywać w ogrodzie.

Pracownik socjalny – animator

Anna Sobolewska-Thatcher

W pracy zajmuję się wspieraniem uczestników w aktywizacji społecznej oraz zawodowej, jak również w drobnych sprawach urzędowych i socjalnych. Radość sprawia mi dzielenie się z uczestnikami najróżniejszymi technikami rękodzieła.

Swoje działania realizuję w projekcie: Toruńskie Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej

Po pracy relaksują mnie gry video oraz różnej maści rękodzieło.

Kierownik zespołu ds. realizacji zadań zleconych i kontroli

Anna Troczyńska

Przez wiele lat zajmowałam się zamówieniami publicznymi, następnie koordynacją projektów miękkich, współfinansowanych ze środków EFS. Właśnie wróciłam do pracy po urlopie rodzicielskim i przede mną nowe wyzwania.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, która w wolnych chwilach uwielbia jeździć rowerem po trudnych terenach leśnych, a wieczorami chętnie sięgam po dobrą książkę.

Radca prawny

Daniel Krzywda

Moim głównym zadaniem w pracy jest obsługa i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego realizowanych przez TCUS.

Po pracy chętnie podróżuję.

Aspirant pracy socjalnej - animator

Danuta Klajbor-Wieczorkowska

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na kompleksowym realizowaniu działań twórczych w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Staram się zapewnić uczestnikom moich zajęć przestrzeń warsztatową, w której będą mogli poczuć się dobrze, zintegrować w grupie, rozwinąć się twórczo, czasem odnaleźć w siebie zupełnie nieznane umiejętności i zasoby.  

W pracy zajmuję się: organizacją zajęć twórczych, wyjść integracyjnych, spotkań kulturalnych, pikników itp.. Dopilnowuję również procesu promocji i rekrutacji, tworzenia dokumentacji, dokonuję szacowań i zakupów niezbędnych do realizacji moich działań. Obecnie jestem zaangażowana w projekcie Akademia Współpracy.

Po pracy chętnie podziwiam piękne krajobrazy. Bardzo lubię tańczyć, spontanicznie łazić po górach, obejrzeć dobry film lub obraz. Interesuje się wszystkim co ciekawe…a szczególnie sztuką doby Renesansu i… psychologią. Jestem zagorzałą fanką rowerów, psów, radia i Leonarda da Vinci. Generalnie jestem entuzjastką.

Inspektor

Dorota Bełkowska vel Kamińska

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na obsłudze zadań publicznych zlecanych organizacjom pozarządowych w ramach otwartych konkursów ofert ogłaszanych przez Prezydenta Miasta Torunia. 

Swoje działania realizuję w projekcie: Centrum Usług Społecznych w Gminie Miasta Toruń. 

Po pracy chętnie czytam książki.

Opiekun

Edyta Cedro

Terapeuta

Emilia Winiarska

Moim głównym zadaniem w pracy jest wsparcie uczestników projektu, poprzez wskazanie skutecznych metod, aby zmienić postępowanie lub zachowanie uczestnika.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Postaw na rozwój!” Projekt skierowany jest do osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkałych na terenie Gminy Miasta Toruń.

Po pracy chętnie spędzam czas z rodziną, przyjaciółmi. Lubię czytać książki, oglądać filmy, podróżować. Jestem osoba otwartą i lubię pracę z ludźmi.

Aspirant pracy socjalnej – animator

Ewelina Gruszczyńska

Moim głównym zadaniem w pracy jest rekrutacja uczestników projektu oraz realizacja określonych założeń wynikających z projektu.

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na przygotowywaniu sprawozdań, opisywaniu dokumentów finansowych, współpracy z zespołem projektu, działaniu w zakresie zamówień publicznych udzielanych w projekcie, przeprowadzanie i dokumentowanie rozeznań rynku.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Aktywnie działamy!”, „Toruń po mojemu!”, „Akademia współpracy”

Po pracy chętnie spędzam czas z rodziną i znajomymi, lubię podróżować i jeździć na rowerze, interesuję się modą i sportem. Jestem zawsze uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc innym ludziom.

Aspirant pracy socjalnej – animator

Ewelina Stawińska

Moim głównym zadaniem w pracy jest aktywizacja społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i ubóstwem. Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na animacji społeczności lokalnej. Zajmuję się animacją czasu wolnego beneficjentów projektu i ich rodzin.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Bank Inicjatyw Społecznych ” 

Po pracy chętnie spędzam czas z rodziną, lubię spacerować po lesie, interesuję się makramą, muzyką i medytacją. Jestem człowiekiem posiadającym marzenia

Kierownik zespołu do spraw realizacji projektów dla seniorów i rodzin

Halina Jankowska

Moim głównym zadaniem w pracy jest koordynowanie działaniami skierowanymi do seniorów oraz rodzin z dziećmi z problemami opiekuńczo – wychowawczymi.

Zajmuję się przede wszystkim nadzorowaniem, rozliczaniem oraz organizowaniem wsparcia w ramach poniższych projektów współfinansowanych ze środków unijnych: „Aktywny senior”,  „Wspólnie działamy, Toruń zmieniamy!”, „PROaktywni”, „Rodzina w Centrum 3″, Razem możemy więcej!”. Po pracy chętnie spędzam czas na świeżym powietrzu, lubię wycieczki rowerowe, biwaki przy ognisku z rodziną oraz spływy kajakowe. Lubię również poświęcić czas na interesującą książką. Nie mam ulubionego gatunku, wybieram książkę w zależności od nastroju.

Organizator usług społecznych

Inga Katlewska-Kościecha

Moim głównym zadaniem w pracy jest organizacja usług społecznych

Swoje działania realizuję w projekcie: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Miasta Toruń” 

Po pracy chętnie czytam książki, gotuję i podróżuję.

Koordynator Indywidualnych Programów Społecznych

Jadwiga Galus

Moim głównym zadaniem w pracy jest obsługa klientów w zakresie szeroko rozumianej pracy socjalnej.  Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na informowaniu zainteresowanych klientów o dostępnych usługach społecznych i instytucjach pomocowych działających na terenie Miasta Torunia, realizowaniu projektu dot. wsparcia seniorów tzw. „bransoletki życia” oraz przyjmowaniu wniosków o świadczenie pieniężne za zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy. Pomagam w wypełnianiu niezbędnej dokumentacji. 

Swoje działania realizuję w projekcie: „Kujawsko – Pomorska Teleopieka”.

Po pracy chętnie spaceruję z moim psem oraz czytam książki, lubię spotykać się z rodziną i przyjaciółmi, pisać wiersze i opowiadania oraz działać w wolontariacie. Interesuję się wszystkim co jest związane z jeżami. Jestem umiarkowaną optymistką.

Specjalista ds. rozliczeń

Jarosław Ważny

W pracy zajmuję się zagadnieniami z szeroko rozumianego zakresu finansów, a także wspomagam koleżanki i kolegów wiedzą z zakresu rachunkowości, IT oraz pomagam zapanować nad gromadzonymi danymi.

Po pracy zajmuję się… swoim prywatnym życiem.

Terapeuta

Jolanta Maliszewska

Koordynator Indywidualnych Programów Społecznych

Karolina Gołębiewska

Moim głównym zadaniem w pracy jest obsługa klientów w zakresie szeroko rozumianej pracy socjalnej. Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na przyjmowaniu wniosków o świadczenie pieniężne za zakwaterowanie i wyżywienie obywateli Ukrainy, obsługą projektu dla seniorów „Kujawsko – Pomorska Teleopieka”, udzielaniem informacji dotyczących usług społecznych działających na terenie Torunia. Zajmuję się bezpośrednią obsługą mieszkańców Torunia, dokumentacją i obsługą telefoniczną.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Kujawsko – Pomorska Teleopieka”

Po pracy chętnie słucham muzyki i poszukuje ciekawych miejsc, które warto zobaczyć.

Poza pracą lubię podróżować, uczęszczać na wydarzenia kulturalne i społeczne, bawić się na koncertach i tańczyć. Interesuję się muzyką, sztuką współczesną i psychologią.

Jestem osobą wesołą i chętną do pomocy.

Aspirant pracy socjalnej - animator

Karolina Gramza

Terapeuta zajęciowy

Katarzyna Gryc

Terapeuta

Katarzyna Krystkowiak

Opiekun

Katarzyna Lewandowska

Koordynator Indywidualnych Programów Społecznych

Katarzyna Mroczkowska

Moim głównym zadaniem w pracy jest obsługa i wsparcie mieszkańców Torunia w poszukiwaniu indywidualnych rozwiązań zgłaszanych spraw. Pomagam wypełniać różnego rodzaju dokumentację, przyjmuję wnioski.

Zajmuję się obsługą projektu “Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej” i “Opieka Wytchnieniowa”, gdzie realizuję założenia wynikające z programu.

Poza tym wydaję Toruńskie Karty Seniora i Toruńskie Karty Osoby z Niepełnosprawnością oraz przyjmuję wnioski o świadczenie pieniężne za zakwaterowanie i wyżywienie obywateli Ukrainy.

Animator osiedlowy

Łukasz Jarzynka

Moim głównym zadaniem w pracy jest animowanie działań samopomocowych i integrujących. Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na, podnoszeniu świadomości przynależności do społeczności lokalnej uczestników, edukacja dotycząca zasad współżycia społecznego, ewidencjonowanie uczestników projektu, prowadzenie dokumentacji wsparcia i ewaluacji. W pracy zajmuję się animacjami dla uczestników projektu i ich otoczenia.

Swoje działania realizuję w projekcie: Bank Inicjatyw Społecznych.

Po pracy chętnie, jeżdżę rowerem, chodzę do kina, wędkuję i dzięki temu odpoczywam, lubię wydarzenia sportowe i kulturalne. Interesuję się wędkarstwem (hobby i pasja), sportem, komputerami, muzyką, pracą z drugim człowiekiem.

Jestem punktualny, sumienny, koleżeński, wesoły, tolerancyjny, empatyczny.

Terapeuta

Magdalena Grabowska

Kierownik Dziennych Domów Pobytu

Małgorzata Sienkiewicz

Aspirant pracy socjalnej – animator

Małgorzata Wojciechowicz 

Moim głównym zadaniem w pracy jest sprawiać, by każdy uczestnik projektu czuł, że trafił w najlepsze miejsce, by realizować swoje pasje, aby poznawać swoje mocne strony, zostać wysłuchanym i zrozumianym, spełniać się zawodowo i odzyskać pewność siebie w przyjaznym otoczeniu.

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na prowadzeniu uczestnika w sposób pogodny poprzez ciekawe zajęcia, animacje, rozwijanie twórczych talentów i kreatywnych działań do przezwyciężania własnych słabości i wchodzenia w życie pewnym krokiem, prostą drogą do sukcesu, zadowolenia i spełnienia. W pracy zajmuję się wprawianiem uczestników w pogodny nastrój, wysłuchaniem ich potrzeb i pomocą w dostrzeganiu przez nich jaśniejszych stron swojego życia, które choć nie jest przewiązane kokardą to nadal jest prezentem.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Skuteczna aktywizacja-przyszłość rewelacja” 

Po pracy chętnie odpoczywam wśród zieleni drzew, ładując swoje baterie pozytywną energią by ją później przekazywać każdemu, kto jej potrzebuje, llubię teatr, dobrą książkę, spacery i rozmowy po których rosną skrzydła. Interesuję się medytacją, jogą, mindfulness i drugim człowiekiem.

Jestem szczęśliwa i spełniona.

Konsultant - koordynator merytoryczny Toruńskiego Klubu dla Rodzin

Marcin Malinowski

Swoje działania realizuję w projekcie: „Wspólnie działamy, Toruń zmieniamy!” 

Moim głównym zadaniem jest organizowanie wsparcia w ramach działania  Toruńskiego Klubu dla Rodzin, analizowanie potrzeb uczestników Klubu, pomoc osobom niesamodzielnym, niepełnosprawnym podczas korzystania z oferty wsparcia, kontakt z osobami i podmiotami zaangażowanymi w działanie Toruńskiego Klubu dla Rodzin w tym terapeutami, doradcami, psychologami, pracownikami socjalnymi.

Po pracy chętnie spędzam czas ze swoimi siostrzeńcami. Lubię spotykać się z przyjaciółmi, oglądać filmy, głównie science fiction i japońskie animacje. Interesuję się zagadnieniami związanymi z edukacją i pedagogiką, kulturą Japonii. Jestem bardzo spokojną osobą 🙂

Konsultant

Marcin Nowak

Moim głównym zadaniem w pracy jest obsługa komputera, odbieranie telefonów i “załatwianie spraw niemożliwych”.

Swoje działania realizuję w projektach: Toruń po mojemu, Aktywnie działamy!, Akademia Współpracy, Bank Inicjatyw Społecznych.

Interesuję się archeologią, konserwacją zabytków archeologicznych, ręczną obróbką drewna i sztuką.

Psycholog

Mariia Tkachuk

Specjalista pracy z rodziną

Marta Jenczewska

Konsultant ds. zamówień publicznych

Miłosz Skuczyński

Psycholog

Monika Kaźmierczak

Moim głównym zadaniem w pracy jest praca z ludźmi w różnych kontekstach: poradniczym, terapeutycznym, interwencyjnym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prowadząc psychoterapię pracuję w nurcie systemowym.

Swoje działania realizuję w projekcie: Postaw na rozwój i Akademia Współpracy.

Po pracy chętnie rysuję, haftuję, szydełkuję, ozdabiam świat i ludzi 🙂

Interesuję się szeroko pojmowanym zdrowiem, zarówno w kontekście funkcjonowania psychicznego, jak i fizycznego, dobrostanem, dbaniem o siebie, zdrowym żywieniem.

Jestem mamą, żoną, fajną kobietą.

Opiekun

Monika Szwedkowicz

Konsultant

Natalia Gruszczyńska

Aspirant pracy socjalnej – animator

Natalia Misiak

Moim głównym zadaniem w pracy jest realizacja działań aktywizujących i wspierających w ramach projektu pn. „Bank Inicjatyw Społecznych”

W pracy zajmuję się prowadzeniem animacji zarówno dla Uczestników Projektu jak i ich otoczenia, organizowaniem spotkań lokalnych i integracyjnych, przeprowadzaniem rekrutacji osób chętnych do udziału w projekcie oraz ewidencjonowanie uczestników projektu, w tym prowadzenie dokumentacji wsparcia i ewaluacji.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Bank Inicjatyw Społecznych”

Po pracy chętnie spędzam czas z najbliższymi. Lubię brać udział w koncertach, wystawach oraz chodzić do kina. Interesuję się muzyką, sztuką, podróżami, książkami, kinematografią oraz wszelkimi pracami DIY. 

Jestem kreatywna i ambitna. 

Konsultant

Patrycja Kesler

W pracy zajmuje się wdrażaniem różnych form aktywizacji społecznej i zawodowej dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Toruń po mojemu!”.

Poza pracą lubię aktywnie spędzać czas ze swoimi najbliższymi.

Organizator Społeczności Lokalnej

Patrycja Skrzynecka

W pracy zajmuję się kontakt z osobami i podmiotami zaangażowanymi w realizację zadań w Toruńskim Klubie dla Rodzin, pomoc osobom niesamodzielnym, niepełnosprawnym, organizowanie wsparcia, w tym m in. spotkań w celu wymiany informacji i doświadczeń podmiotów i osób zagrożonych w pracę w środowisku, współpraca z osobami zaangażowanymi w realizację wsparcia w ramach Toruńskiego Klubu dla Rodzin w tym m in. doradcami, terapeutami, pracownikami socjalnymi, psychologami, analiza potrzeb uczestników projektu. Bezpośredni nadzór  nad działaniami w Toruńskim Klubie dla Rodzin. Współpraca i kontakt z lokalnymi podmiotami i organizacjami.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Wspólnie działamy, Toruń zmieniamy” 

Po pracy chętnie spędzam czas z bliskimi.

Terapeuta

Paweł Czachor

Koordynator projektu

Sara Jakubowska

Moim głównym zadaniem w pracy jest zarządzanie  projektami oraz rozliczanie ich pod względem merytorycznym i finansowym.

Swoje działania realizuję w projektach: „Toruńskie Centrum Aktywności Społeczno – Kulturalnej”,  „Aktywnie działamy!”, „Akademia Współpracy”, „Toruń po mojemu!”, „Bank Inicjatyw Społecznych”. 

Po pracy chętnie chodzę na piesze wędrówki, lubię czytać książki i słuchać muzyki. Interesuję się również roślinami. 

Pedagog

Uliana Pemkovska

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na wsparcie pedagogicznym uczestników projektu, poradnictwie i prowadzeniu warsztatów społecznych.

Swoje działania realizuję w projekcie „Akademia współpracy”.

Po pracy chętnie zajmuję się uczeniem języków obcych, poznawaniem kultury i historii Polski. Lubię ciekawe rozmowy.

Pomoc administracyjna

Wanda Fajfer

Moim głównym zadaniem jest przyjmowanie petentów, obsługa petentów, załatwianie spraw poza siedzibą biura, wysyłanie korespondencji, odbiór korespondencji oraz archiwizacja dokumentów.

Swoje działania realizuję w projekcie pn. ,,Toruńskie Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej”

Po pracy chętnie czytam książki, uczę się języków obcych i eksploruję media społecznościowe.

Pedagog-terapeuta

Wojciech Latański

Udzielam indywidualnego i grupowego wsparcia terapeutycznego i pedagogicznego oraz prowadzę grupy samopomocowe.

Swoje działania realizuję w projekcie:Bank Inicjatyw Społecznych

Po pracy chętnie spotykam się ze znajomymi i spędzam czas na działce, lubię piesze wędrówki krajoznawcze, interesują się psychologią, historia Polski, majsterkowaniem w szerokim tego słowa znaczeniu.

Jestem  osobą pozytywnie myślącą i lubiąca pomagać innym. Moją dewizą życiową jest „Idź przez życie tak, aby ślady twoich stóp przetrwały Cię”

Psycholog

Yuliia Velykostska

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na pomocy ludziom.

Swoje działania realizuję w projekcie „ProAktywni” i „Aktywnie Działamy!”

Po pracy zajmuję się rękodziełem – wykonuję ozdobne spinki.

Skip to content