Zostań wolontariuszem

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą nam pomóc pomagać. Jeśli chcesz podzielić się swoim wolnym czasem, pomysłem i zasobami chętnie zaangażujemy Cię do wspólnych działań.
Zapraszamy uczniów od 15 r.ż., studentów, seniorów, pracowników firm i instytucji – wszystkich chętnie wprowadzimy w różne obszary naszych działań i podejmiemy współpracę.

Będąc naszym wolontariuszem poznasz wielu ciekawych ludzi, zaangażujesz się w ciekawe inicjatywy, pomożesz potrzebującym.

Zapraszamy do kontaktu z opiekunami wolontariuszy:
p. Patrycją Skrzynecką, pod nr. tel. 510 491 583,
p. Aleksandrą Seliga, pod nr. tel. 501 694 117.

Z każdym, rozpoczynającym z nami współpracę wolontariuszem podpisujemy Porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontariackich. Wolontariusz po wykonaniu świadczeń wolontariackich lub w trakcie świadczenia świadczeń wolontariackich może otrzymać zaświadczenie o wykonywanym wolontariacie.

JEŚLI CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM DOŁĄCZ DO NAS I POMAGAJ RAZEM Z NAMI !
ZAPRASZAMY !

Pobierz plik – PODANIE O PRZYJĘCIE NA WOLONTARIAT, a wypełniony formularz wraz z załącznikami dostarcz do naszej siedziby przy ul. Marii Konopnickiej 13/1. 

Inne potrzebne załączniki znajdują się poniżej.

Organizator Społeczności Lokalnej

Patrycja Skrzynecka

W pracy zajmuję się kontakt z osobami i podmiotami zaangażowanymi w realizację zadań w Toruńskim Klubie dla Rodzin, pomoc osobom niesamodzielnym, niepełnosprawnym, organizowanie wsparcia, w tym m in. spotkań w celu wymiany informacji i doświadczeń podmiotów i osób zagrożonych w pracę w środowisku, współpraca z osobami zaangażowanymi w realizację wsparcia w ramach Toruńskiego Klubu dla Rodzin w tym m in. doradcami, terapeutami, pracownikami socjalnymi, psychologami, analiza potrzeb uczestników projektu. Bezpośredni nadzór  nad działaniami w Toruńskim Klubie dla Rodzin. Współpraca i kontakt z lokalnymi podmiotami i organizacjami.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Wspólnie działamy, Toruń zmieniamy” 

Po pracy chętnie spędzam czas z bliskimi.

Psycholog

Aleksandra Seliga

Moja praca w TCUS polega przede wszystkim na świadczeniu poradnictwa psychologicznego i szerokorozumianego wsparcia dla uczestników projektu. Rozmowy z beneficjentami, które prowadzę mają na celu m.in. wzmocnienie poczucia własnej wartości, podjęcie pracy nad własnymi ograniczeniami i lepsze radzenie sobie z napotkanymi trudnościami w różnych sytuacjach życiowych. Staram się znaleźć czas i radę dla każdego z uczestników, który tego potrzebuje.

Swoje działania realizuję w projekcie: „Skuteczna aktywizacja – przyszłość rewelacja”

Po pracy spędzam czas z mężem i z moim kochanym królikiem. Najważniejsza jest dla mnie rodzina. W wolnych chwilach podróżuję, odpoczywam na łonie natury, uprawiam sport oraz oglądam ciekawe filmy i seriale. Jestem osobą ciepłą, wesołą i pozytywnie nastawioną do życia, które dostrzega dobre strony i różne możliwości nawet w sytuacjach, które wydają się być trudne i bez wyjścia.

Pliki do pobrania

Skip to content