Zostań wolontariuszem

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą nam pomóc pomagać. Jeśli chcesz podzielić się swoim wolnym czasem, pomysłem i zasobami chętnie zaangażujemy Cię do wspólnych działań. Studenci, seniorzy, uczniowie, pracownicy firm i instytucji – wszystkich chętnie wprowadzimy w różne obszary naszych działań i podejmiemy współpracę. Będąc naszym wolontariuszem poznasz wielu ciekawych ludzi, zaangażujesz się w ciekawe inicjatywy, pomożesz potrzebującym. Zapraszamy do kontaktu z osobą koordynującą działania wolontariuszy Anną Sobolewską-Thatcher pod numerem tel. 517038201.

Każdy współpracujący z nami wolontariusz i wolontariuszka mogą liczyć na rzetelną informację, zaświadczenie o wykonywanej pracy, umowę o współpracy i oczywiście dobre słowo.

Aspirant pracy socjalnej-animator

Anna Kaźmierczak

W pracy zajmuję się m.in. realizacją spotkań animacyjnych dla uczestników i otoczenia. Uczę szycia na maszynie, szydełkowania, makramy, decoupage-u, wykonywania kartek okolicznościowych. Organizuję również spotkania integracyjne dla uczestników projektu (rejs z Flisakami po Wiśle, wizyta w pracowni witraży, warsztaty, stolarskie itp.). Swoje działania realizuję w projekcie: „Toruńskie Centrum Aktywności Społeczno – Kulturalnej” 

Poza pracą lubię spędzać czas na spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi. Interesuję się motosportem, w szczególności driftem.

Pracownik socjalny – animator

Anna Sobolewska-Thatcher

W pracy zajmuję się wspieraniem uczestników w aktywizacji społecznej oraz zawodowej, jak również w drobnych sprawach urzędowych i socjalnych. Radość sprawia mi dzielenie się z uczestnikami najróżniejszymi technikami rękodzieła.

Swoje działania realizuję w projekcie: Toruńskie Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej

Po pracy relaksują mnie gry video oraz różnej maści rękodzieło.

Skip to content