Projekty

Dla rodzin

Wiemy, że rodzicielstwo i bycie w rodzinie to zarówno radości, jak i troski, spokój i wyzwania. Ufamy, że bogaty wybór specjalistycznego wsparcia m.in. psychologów, terapeutów, pedagogów, psychiatrów i innych osób pomoże toruńskim rodzinom w pokonywaniu codziennych trudności.

W ramach realizowanych projektów chcemy zwiększać dostęp do specjalistycznych usług i wsparcia zarówno dla rodzin naturalnych, jak i zastępczych. W funkcjonującym Centrum Wsparcia Rodziny bezpłatnie oferowane jest m. in. poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, logopedyczne, terapia rodzinna, mediacje, warsztaty rozwojowe dla dorosłych, dzieci i młodzieży a także diagnoza i terapia dzieci ze szczególnymi potrzebami.

Staramy się również organizować zajęcia profilaktyczne, uczące nowych umiejętności, pomagające utrwalać posiadaną już wiedzę lub zdobywać nową.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, chcesz rozwijać swoje kompetencje, zadbać o rozwój dziecka szukaj informacji o projektach kierowanych do rodzin w zakładce „projekty”.

Wspólnie dążymy do celu

lista naszych projektów jest długa i pełna interesujących propozycji. Nasze działania podzieliliśmy na 6 kategorii oznaczonych odpowiednim kolorem, dzięki którym łatwiej Ci będzie zorientować się w bieżącej ofercie. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć dla siebie odpowiednie propozycje.

Skip to content