Projekty

Dla seniora

Wychodząc naprzeciw potrzebom Seniorów organizujemy miejsca, w których można rozwijać swoje zainteresowania i pasje, spędzać aktywnie i kreatywnie czas z osobami w podobnym wieku. Potrzebujesz towarzystwa do wspólnego obejrzenia filmu? A może stawiasz na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia?

W ramach Klubów Seniora proponujemy szereg zajęć aktywizujących i wspierających osoby starsze. Jeśli poszukujesz towarzystwa innych osób, chcesz rozwijać zainteresowania podczas organizowanych zajęć kreatywnych, lubisz obcować z kulturą i sztuką, a czasem potrzebujesz podyskutować na temat przeczytanej książki, wydarzeń w kraju i na świecie dołącz do naszych Klubów. Oferujemy również  codzienne wsparcie w postaci dziennej opieki w Domach Dziennego Pobytu.

Dla osób potrzebujących pomocy w postaci organizacji miejsca zamieszkania pomagamy w zorganizowaniu pobytu w mieszkaniach chronionych wspieranych.

Wspólnie dążymy do celu

lista naszych projektów jest długa i pełna interesujących propozycji. Nasze działania podzieliliśmy na 6 kategorii oznaczonych odpowiednim kolorem, dzięki którym łatwiej Ci będzie zorientować się w bieżącej ofercie. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby znaleźć dla siebie odpowiednie propozycje.

Skip to content